Marcin Dymkowski odchodzi!

Decyzją dotychczasowego trenera I drużyny – Marcina Dymkowskiego z dniem 10 lipca 2019 roku przestaje on pełnić funkcję trenera Foto-Higieny Błyskawicy Gać, powodem takiej decyzji jest oferta objęcia posady szkoleniowca rezerw Śląska Wrocław. Zarząd naszego klubu nie chcąc blokować rozwoju młodego utalentowanego trenera pozwolił na jego dalszy rozwój w nowym zespole.

Przypomnijmy, że Marcin Dymkowski przejął naszą drużynę 21 stycznia 2016 roku, po tym jak ówczesny trener Romuald Szukiełowicz przeniósł się do ekstraklasowego zespołu Śląska Wrocław. Foto-Higiena pod wodzą Dymkowskiego rozegrała 109 spotkań ligowych, w których odnotowała 66 zwycięstw, 18 remisów i 25 razy schodziła z boiska pokonana, a bilans bramkowy wynosi 234 zdobyte bramki do 133 straconych. W rozgrywkach pucharowych rozegraliśmy 16 spotkań z których 14 wygraliśmy, zaś 4 przegraliśmy. Bilans bramkowy wynosi 58 zdobytych goli do 9 straconych. Marcin Dymkowski jest drugim z rzędu trenerem, który odchodzi do Śląska Wrocław, tym razem do II zespołu. Dziękujemy za trzy i pół roku spędzone w naszej drużynie i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.
Nazwisko nowego szkoleniowca Foto-Higieny Błyskawicy Gać przedstawimy jutro!