Piątkowe granie z Kluczborkiem

Już dziś o godzinie 16:00, nasz zespół podejmie na własnym stadionie zespół MKS-u Kluczbork, w ramach 12. kolejki III ligi grupy III. W drużynie z Kluczborka występuje Marcin Przybylski, który w poprzednim sezonie wraz z Piotrem Stępniem był królem strzelców III ligi w barwach naszej drużyny. Spotkanie poprowadzi Paweł Wrzeszczyński z Kalisza. Najciekawszym meczem kolejki będzie mecz LKS-u Goczałkowice-Zdrój z Zagłębiem II Lubin.

ZESTAW PAR 12. KOLEJKI III LIGI GRUPY III:

PIĄTEK (8 października 2021 roku):

vs.
Foto-Higiena Błyskawica Gać - MKS Kluczbork, godz. 16:00
Sędzia Główny: Paweł Wrzeszczyński (Kalisz - WZPN Poznań)
Sędziowie liniowi: Paweł Kaczała oraz Piotr Bacia (Kalisz - WZPN Poznań)

SOBOTA (9 października 2021 roku):

vs.
Miedź II Legnica - Lechia Zielona Góra, godz. 12:00
Sędzia Główny: Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój - ŚZPN Katowice)
Sędziowie liniowi: Marcin Bochynek oraz Andrzej Gorzawski (Jastrzębie-Zdrój - ŚZPN Katowice)

vs.
Carina Gubin - Stal Brzeg, godz. 12:00
Sędziowie liniowi: Daniel Kwiecień (Szczecin - ZZPN Szczecin)
Sędziowie liniowi: Michał Maćkowski oraz Marek Bielanin (Szczecin - ZZPN Szczecin)

vs.
LKS Goczałkowice-Zdrój - Zagłębie II Lubin, godz. 13:00
Sędzia Główny: Przemysław Mielczarek (Kluczbork - OZPN Opole)
Sędziowie liniowi: Marcin Filarski oraz Dominik Szopa (Kluczbork - OZPN Opole)

vs.
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała, godz. 14:00
Sędzia Główny: Paweł Maćkowiak (Szczecin - ZZPN Szczecin)
Sędziowie liniowi: Michał Świderski oraz Marek Kurzawski (Szczecin - ZZPN Szczecin)

vs.
Piast Żmigród - Ślęza Wrocław, godz. 14:00
Sędzia Główny: Jakub Dmuch (Trzebnica - DZPN Wrocław)
Sędziowie liniowi: Paweł Kucharczyk oraz Krzysztof Robert (Trzebnica - DZPN Wrocław)

vs. 
Polonia Bytom - Pniówek Pawłowice, godz. 15:00
Sędzia Główny: Mateusz Piszczelok (Katowice - ŚZPN Katowice)
Sędziowie liniowi: Krzysztof Michalski oraz Maciej Kuropatwa (Katowice - ŚZPN Katowice)

vs.
Górnik II Zabrze - Karkonosze Jelenia Góra, godz. 15:00
Sędzia Główny: Adam Sekuterski (Łódź - ŁZPN Łódź)
Sędziowie liniowi: Przemysław Jankowski oraz Tomasz Lota (Łódź - ŁZPN Łódź)

vs.
Odra Wodzisław Śląski - Gwarek Tarnowskie Góry, godz. 17:00
Sędzia Główny: Michał Ficiński (Sosnowiec - ŚZPN Katowice)
Sędziowie liniowi: Dawid Griner oraz Michał Szreniawa (Sosnowiec - ŚZPN Katowice)