Porażka w Lubinie

ZAGŁĘBIE II LUBIN - FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 1:0 (1:0)
BRAMKA: Łukasz Janoszka 7

Zespół Marcina Dymkowskiego przegrał w spotkaniu z rezerwą Zagłębia Lubin. Bramkę straciliśmy na początku spotkania, a zdobył ją występujący w Ekstraklasie - Łukasz Janoszka. Następny mecz ligowy rozegramy za tydzień w sobotę 3 listopada, o godzinie 13:00, w Gaci podejmiemy Miedź II Legnica. 

W 7 minucie Vladislav Sirotov z prawego skrzydła zagrał na 6 metr, gdzie Łukasz Janoszka umieścił piłkę w bramce obok bezradnie interweniującego Gąsiorowskiego. W kolejnej akcji Adam Borkowski z prawego skrzydła podał w pole karne do Olafa Nowaka, który uderzył obok bramki. W pozostałej części pierwszej połowy przewagę miało Zagłębie, jednakże żadnej dogodnej sytuacji nie stworzyło.

W 54 minucie zza pola karnego huknął Miłosz Kubacki, a piłkę z problemami obronił Mateusz Kuchta. Pięć minut później Sirotov tym razem zagrał z lewego skrzydła na 7 metr, gdzie uderzył Janoszka, ale tym razem górą był Marcin Gąsiorowski świetnie broniąc jego strzał. W kolejnej sytuacji Dominik Wejerowski zagrał na lewą stronę do Janusza Gancarczyka, którego strzał z ostrego kąta świetnie obronił Kuchta. W 69 minucie strzał Janoszki z ostrego kąta świetnie odbił Gąsiorowski. Chwilę później zza pola karnego uderzył Borkowski, ale znacznie nad bramką gości. Trzy minuty później w dogodnej sytuacji znalazł się Wejerowski, ale jego strzał z 20 metrów o minimetry minął słupek bramki Kuchty. W 79 minucie Kamil Mazek w sytuacji sam na sam z Marcinem Gąsiorowskim został przez niego świetnie zatrzymany. Pod koniec spotkania Gąsiorowski po raz kolejny zaliczył świetną interwencję tym razem wybijając piłkę spod nóg Karola Żmijewskiego.