Punkty stracone w doliczonym czasie

FOTO-HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ - PIAST ŻMIGRÓD 2:2 (2:1)
BRAMKI: Michał Gałaszewski 3, Paweł Bujakiewicz 18 - Michał Koźlik 39, Grzegorz Mazurek 90

Zespół Marcina Dymkowskiego po stracie bramki w doliczonym czasie gry zremisował z Piastem Żmigród. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Michał Gałaszewski oraz Paweł Bujakiewicz. Następny mecz ligowy zagramy w niedzielę 14 kwietnia z Agroplonem Głuszyna w Namysłowie, bo tam rozgrywa swoje mecze ligowe Agroplon. Początek spotkania o godzinie 16:00.

W 3 minucie Marcin Gąsiorowski wykopał piłkę z własnego pola karnego, ta powędrowała daleko w pole karne rywali, gdzie stoper rywali zagrał głową piłkę do swojego bramkarza zbyt słabo, do piłki dobiegł Michał Gałaszewski i bez przyjęcia silnym strzałem z 8 metrów umieścił piłkę w siatce. Dziewięć minut później strzał Pawła Kohuta z 20 metrów obronił Marcin Gąsiorowski. W 18 minucie Marcin Buryło zacentrował w pole karne z linii końcowej na dalszy słupek, gdzie akcję zamykał Paweł Bujakiewicz i strzałem umieścił piłkę w bramce ponad lezącym w bramce już Mateuszem Filipowiakiem. W 30 minucie Sebastian Zagórski uderzył zza pola karnego, ale piłkę zdołał zablokować Andrzej Korytek. Cztery minuty później na strzał z 16 metrów zdecydował się Filip Barski, ale uderzył nad bramką. W 38 minucie Dominik Wejerowski z środkowej strefy boiska zagrał na 20 metr, gdzie strzał oddał Gałaszewski, ale minimalnie niecelny. Chwilę później po płaskim mocnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę na 6 metrze trącił Michał Koźlik i zdobył bramkę kontaktową. Cztery minuty później Szymon Stasik zdecydował się na indywidualną akcję zakończoną strzałem z lewej strony z ostrego kąta, który pewnie broni Gąsiorowski. W doliczonym czasie pierwszej połowu Kacper Stachowski zagrał prostopadle na prawo do Gałaszewskiego, którego strzał z ostrego kąta obił słupek bramki Piasta.

W 55 minucie Mikołaj Juchacz huknął z 20 metrów nad bramką Foto-Higieny. Cztery minuty później Bujakiewicz z prawej strony zagrał na 16 metr, gdzie Gałaszewski uderzył wysoko nad bramką. W kolejnej akcji Gałaszewski zagrał do Wejerowskiego, tez zagrał na prawą stronę do Bujakiewicza, który uderzył bardzo niecelnie. W 68 minucie Marcin Buryło dośrodkował z rzutu rożnego, a na 6 metrze z piłką minimalnie minął się Filip Barski. Cztery minuty później z prawej strony Wejerowski dośrodkował na 6 metr do Buryły, który głową uderzył tuż nad bramką Filipowiaka. Chwilę później w odpowiedzi strzał Szymona Rusieckiego zza pola karnego na róg sparował Gąsiorowski. W drugiej minucie doliczonego czasu gry Cezary Kępczyński z środkowej strefy zagrał na prawą stronę do Szymona Stasika, który wygrał pojedynek "bark w bark" z Michałem Hawryło, następnie dośrodkował w pole karne gdzie Grzegorz Mazurek wyprzedził Filipa Barskiego i uderzeniem głową z 4 metrów wyrównał stan meczu.