Spotkanie drużyn z dwóch najmniejszych miejscowości

Już jutro o godzinie 17:00, nasz zespół w ramach 4. kolejki III ligi grupy III podejmie drużynę LZS Starowice, która jest beniaminkiem, ale awansowała z 2. lokaty IV ligi opolskiej, gdyż Polonia Głubczyce zrezygnowała z awansu. Spotkanie poprowadzi Sławomir Smaczny z Bytomia. Dla tych, którzy z różnych powodów nie będą mogli przybyć na gacki stadion przeprowadzimy relację Live.

ZESTAW PAR 4. KOLEJKI III LIGI GRUPY III:

SOBOTA (24 sierpnia 2019 roku):

vs.
Foto-Higiena Błyskawica Gać - LZS Starowice, godz. 17:00
Sędzia Główny: Sławomir Smaczny (Bytom - ŚZPN Katowice)
Sędziowie liniowi: Grzegorz Szymanek oraz Dawid Woliński (Bytom - ŚZPN Katowice)
Relacja: TUTAJ

vs.
Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie, godz. 17:00
Sędzia Główny: Robert Kowalczyk (Częstochowa - ŚZPN Katowice)
Sędziowie liniowi: Tomasz Barański oraz Michał Toborek (Częstochowa - ŚZPN Katowice)

vs.
Ślęza Wrocław - Ruch Chorzów, godz. 17:00
Sędzia Główny: Sebastian Grzebski (Nysa - OZPN Opole)
Sędziowie liniowi: Maciej Krzyżowski oraz Mateusz Kacprzak (Nysa - OZPN Opole)

vs.
Górnik II Zabrze - Polonia Bytom, godz. 17:00
Sędzia Główny: Paweł Dziopak (Tychy - ŚZPN Katowice)
Sędziowie liniowi: Łukasz Kruk oraz Marcin Stoń (Tychy - ŚZPN Katowice)

vs.
Piast Żmigród - ROW 1964 Rybnik, godz. 17:00
Sędzia Główny: Łukasz Sowada (Opole - OZPN Opole)
Sędziowie liniowi: Wojciech Białowąs oraz Paweł Dul (Opole - OZPN Opole)

vs.
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Zdzieszowice, godz. 17:00
Sędzia Główny: Bartłomiej Szczecina (Zielona Góra - LZPN Zielona Góra)
Sędziowie liniowi: Krzysztof Brzeskot oraz Andrzej Paprzycki (Zielona Góra - LZPN Zielona Góra)

vs.
Miedź II Legnica - Stal Brzeg, godz. 17:00
Sędzia Główny: Marcin Celejewski (Gorzów Wielkopolski - LZPN Gorzów Wielkopolski)
Sędziowie liniowi: Kamil Onichimowski oraz Arkadiusz Janusz (Gorzów Wielkopolski - LZPN Gorzów Wielkopolski)

vs.
MKS Kluczbork - Lechia Zielona Góra, godz. 17:30
Sędzia Główny: Mateusz Maj (Wrocław - DZPN Wrocław)
Sędziowie liniowi: Marcin Tomalski oraz Kamil Śmieszniak (Wrocław - DZPN Wrocław)

NIEDZIELA (25 sierpnia 2019 roku):

vs.
Śląsk II Wrocław - Zagłębie II Lubin, godz. 12:00
Sędzia Główny: Paweł Kucharczyk (Wrocław - DZPN Wrocław)
Sędziowie liniowi: Jakub Zalewski oraz Damian Nowak (Wrocław - DZPN Wrocław)