Terminarz

Wybierz
Runda przedwstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
Victoria Orzeszków
KS PCC Brzeg Dolny
Wolny los
Futboholicy Wrocław
0:10
MKP Wratislavia Wrocław
WKS Wilczyce
5:1
Piast Nadolice
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:2
Rapid Domaniów
Zorza Wilkszyn
1:1   k. 3 : 4
Parasol Wrocław
Esthetic Ludów Śląski
2:1
Olimpia Podgaj
Sparta Miłcz
0:7
MKP Wołów
Czarni Chrząstawa
1:1   k. 3 : 4
Energetyk Siechnice
Błękitni Krzeczyn
1:5
KS Łozina
Iskra Wabienice
1:7
Pogoń Oleśnica
Bór Zaodrze Oława
1:3
Strzelinianka Strzelin
KS Gręboszyce
3:0*
Widawa Bierutów
Zieloni Wilczkowice
1:5
WKS Wierzbice
KS Dziadowa Kłoda
0:3
Pogoń Syców
UKS Lider Borów
0:5
Polonia Jaszowice
LKS Ciechów
4:2
Odra Lubiąż
Krościna Wielka
2:8
Lotnik Twardogóra
Sokół II Wielka Lipa
3:0*
Pogoń Miękinia
Sparta Gądów
0:3*
Puma Pietrzykowice
Akademia P. Oleśnica
0:0   k. 3 : 5
Sokół II Marcinkowice
MKS Siechnice
1:8
Orzeł Marszowice
Amator Oleśnica Mała
0:3*
Korona-Pęcz Szczawin
Zryw Chociwel
4:5
LKS Brożec
KS Spartan Marszowice
2:2
KP Brzeg Dolny
Sokół Kaszowo
3:5
Plon Gądkowice
KS Długołęka 2000
1:2
KS Żórawina
Kometa Krzelów
5:2
Zorza Pęgów
Victoria Zawonia
0:1
KS Barycz Milicz
Sparta Skarszyn
4:6
Barycz Sułów
Nefryt Jordanów
3:6
Ambrozja Bogdaszowice
Tomtex Widawa Wrocław
0:3
Świteź Wiązów
Polonia Jaksonów
3:0*
Galakticos Solna
Skra Wojnowice
1:3
Czarni Jelcz-Laskowice
Dolpasz Skokowa
0:7
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Grabowno Wielkie
0:11
Błysk Kuźniczysko
Błękitni Jerzmanowo
1:9
Kolektyw Radwanice
Tarant Krzyżowice
2:0
GKS Kobierzyce
Różanka Wrocław
0:3*
Polonia Środa Śląska
Silesia Szymanów
0:3
Polonia Wrocław
GOKiS Kąty Wrocławskie
1:4
Zjednoczeni Szczepanów
Borowianka Borowa
0:2
KS Zenit Międzybórz
Dąb Dobroszyce
3:3   k. 5 : 6
Orzeł Pawłowice Wrocław
Sporting Wrocław
0:2
Polonia Bielany Wrocławskie
Czarni II Jelcz-Laskowice Huragan Dolomit
0:3*
Burza Bystrzyca Oł.
Widawa Kiełczów
0:2
Sokół Smolec
Muchobór Wrocław
1:6
Odra Malczyce
Dąb Pruszowice
0:13
Burza Godzieszowa
Olimpia Bukowinka
1:3
Orla Korzeńsko
LKS Piotrowice
5:2
LZS Osiek
1/32 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Barycz Milicz
1:2
Błysk Kuźniczysko
LKS Piotrowice
0:11
Ślęza Wrocław
Burza Bystrzyca Oł.
4:6
Energetyk Siechnice
Pogoń Syców
4:3
Barycz Sułów
Polonia Jaszowice
4:2
Strzelinianka Strzelin
Victoria Orzeszków
2:3
Bór Oborniki Śląskie
Świteź Wiązów
0:18
Śląsk II Wrocław
Zjednoczeni Szczepanów
2:5
Polonia Środa Śląska
Kometa Krzelów
0:3
MKP Wołów
Ambrozja Bogdaszowice
0:3
Zachód Sobótka
KS Gręboszyce
2:2   k. 7 : 6
Burza Godzieszowa
Sokół II Marcinkowice
1:4
Orzeł Marszowice
Esthetic Ludów Śląski
1:1   k. 4 : 5
Sokół Marcinkowice
KS Spartan Marszowice
4:1
Parasol Wrocław
Sokół II Wielka Lipa
0:3
Mechanik Brzezina
KS Zenit Międzybórz
2:4
Pogoń Oleśnica
WKS Wilczyce
1:3
Kolektyw Radwanice
KP Brzeg Dolny
5:5   k. 3 : 4
Odra Malczyce
Lotnik Twardogóra
1:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
KS Łozina
0:2
Polonia Trzebnica
Rapid Domaniów
1:7
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Polonia Bielany Wrocławskie
2:0
MKP Wratislavia Wrocław
Polonia Jaksonów
1:3
KS Żórawina
Orla Korzeńsko
0:6
Wiwa Goszcz
Sokół Smolec
0:5
Orzeł Prusice
LKS Brożec
4:1
Czarni Jelcz-Laskowice
Puma Pietrzykowice
0:8
Sokół Wielka Lipa
Korona-Pęcz Szczawin
0:2
Moto - Jelcz Oława
Plon Gądkowice
2:8
Piast Żmigród
Tarant Krzyżowice
0:6
WKS Wierzbice
LKS Ciechów
0:3
Piast Wrocław Żerniki
Polonia Wrocław
2:4
GKS Mirków/Długołęka
1/16 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Błysk Kuźniczysko
4:2
Pogoń Oleśnica
WKS Wierzbice
5:1
Moto - Jelcz Oława
KS Gręboszyce
1:6
GKS Mirków/Długołęka
Kolektyw Radwanice
1:6
Sokół Marcinkowice
Odra Malczyce
1:1   k. 1 : 4
Sokół Wielka Lipa
Polonia Środa Śląska
0:5
Piast Żmigród
Bór Oborniki Śląskie
0:0   k. 12 : 11
MKP Wołów
Polonia Jaszowice
2:3
Zachód Sobótka
Energetyk Siechnice
2:3
Piast Wrocław Żerniki
Pogoń Syców
0:0   k. 4 : 3
Wiwa Goszcz
KS Żórawina
1:4
Mechanik Brzezina
LKS Brożec
0:11
Ślęza Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:3
Śląsk II Wrocław
Polonia Bielany Wrocławskie
0:5
Orzeł Prusice
KS Spartan Marszowice
0:6
Polonia Trzebnica
Orzeł Marszowice
0:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1/8 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Zachód Sobótka
1:4
Ślęza Wrocław
Błysk Kuźniczysko
2:0
Sokół Marcinkowice
Mechanik Brzezina
0:8
Foto-Higiena Błyskawica Gać
WKS Wierzbice
1:3
Orzeł Prusice
Polonia Trzebnica
0:9
Śląsk II Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
1:2
Sokół Wielka Lipa
Pogoń Syców
0:5
Piast Żmigród
Bór Oborniki Śląskie
2:4
GKS Mirków/Długołęka
1/4 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
- : -
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Orzeł Prusice
- : -
Ślęza Wrocław
Błysk Kuźniczysko
- : -
Śląsk II Wrocław
GKS Mirków/Długołęka
- : -
Piast Żmigród
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?