Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
Pauza
Świteź Wiązów
3:0
Czarni II Minkowice Oławskie
Rapid Domaniów
3:0
Korona-Pęcz Szczawin
FC Pęcz
3:2
Błękitni Siedlce
MKS Siechnice
0:3*
MKP Wratislavia Wrocław
Piast Nadolice
5:1
Gromnik Kuropatnik
Orzeł Marszowice
2:0
LKS Brożec
Sokół II Marcinkowice
0:0
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Siedlce
Pauza
Gromnik Kuropatnik
2:2
Rapid Domaniów
FC Pęcz
5:3
Świteź Wiązów
Czarni II Minkowice Oławskie
1:3
Sokół II Marcinkowice
LKS Brożec
5:2
MKS Siechnice
Korona-Pęcz Szczawin
1:2
Orzeł Marszowice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:1
Piast Nadolice
MKP Wratislavia Wrocław
5:1
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wratislavia Wrocław
Pauza
MKS Siechnice
1:6
Korona-Pęcz Szczawin
LKS Brożec
1:4
Burza Bystrzyca Oł.
Piast Nadolice
4:1
Czarni II Minkowice Oławskie
Orzeł Marszowice
4:0
Gromnik Kuropatnik
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
4:4
Rapid Domaniów
Świteź Wiązów
0:2
Błękitni Siedlce
Sokół II Marcinkowice
1:3
FC Pęcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
Pauza
Świteź Wiązów
0:3
Sokół II Marcinkowice
Czarni II Minkowice Oławskie
1:3
Rapid Domaniów
Gromnik Kuropatnik
5:1
MKS Siechnice
Korona-Pęcz Szczawin
1:3
Burza Bystrzyca Oł.
Błękitni Siedlce
1:3
MKP Wratislavia Wrocław
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
2:1
Orzeł Marszowice
FC Pęcz
1:7
Piast Nadolice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona-Pęcz Szczawin
Pauza
Orzeł Marszowice
3:0*
Czarni II Minkowice Oławskie
Rapid Domaniów
6:1
FC Pęcz
Burza Bystrzyca Oł.
8:0
Gromnik Kuropatnik
MKP Wratislavia Wrocław
1:0
LKS Brożec
Piast Nadolice
3:1
Świteź Wiązów
MKS Siechnice
0:3*
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Sokół II Marcinkowice
3:0
Błękitni Siedlce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gromnik Kuropatnik
Pauza
FC Pęcz
1:10
Orzeł Marszowice
Czarni II Minkowice Oławskie
10:1
MKS Siechnice
Błękitni Siedlce
3:1
LKS Brożec
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:2
Burza Bystrzyca Oł.
Sokół II Marcinkowice
0:2
Piast Nadolice
Korona-Pęcz Szczawin
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Świteź Wiązów
0:6
Rapid Domaniów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Pauza
Orzeł Marszowice
3:0
Świteź Wiązów
Rapid Domaniów
2:1
Sokół II Marcinkowice
Burza Bystrzyca Oł.
5:0
Czarni II Minkowice Oławskie
MKP Wratislavia Wrocław
7:0
Gromnik Kuropatnik
Piast Nadolice
4:0
Błękitni Siedlce
LKS Brożec
2:1
Korona-Pęcz Szczawin
MKS Siechnice
2:5
FC Pęcz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Minkowice Oławskie
Pauza
Piast Nadolice
1:0
Rapid Domaniów
Gromnik Kuropatnik
2:2
LKS Brożec
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:1
MKP Wratislavia Wrocław
FC Pęcz
0:4
Burza Bystrzyca Oł.
Błękitni Siedlce
1:5
Korona-Pęcz Szczawin
Świteź Wiązów
9:2
MKS Siechnice
Sokół II Marcinkowice
2:4
Orzeł Marszowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pęcz
Pauza
MKS Siechnice
1:7
Sokół II Marcinkowice
MKP Wratislavia Wrocław
2:3
Czarni II Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oł.
7:0
Świteź Wiązów
Orzeł Marszowice
0:3
Piast Nadolice
LKS Brożec
4:7
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Korona-Pęcz Szczawin
3:0
Gromnik Kuropatnik
Rapid Domaniów
1:1
Błękitni Siedlce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
Pauza
FC Pęcz
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Sokół II Marcinkowice
1:3
Burza Bystrzyca Oł.
Piast Nadolice
3:0*
MKS Siechnice
Błękitni Siedlce
1:0
Gromnik Kuropatnik
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
0:3*
Korona-Pęcz Szczawin
Czarni II Minkowice Oławskie
2:5
LKS Brożec
Rapid Domaniów
1:5
Orzeł Marszowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Marcinkowice
Pauza
Orzeł Marszowice
1:0
Błękitni Siedlce
MKP Wratislavia Wrocław
3:0
Świteź Wiązów
Burza Bystrzyca Oł.
1:1
Piast Nadolice
Gromnik Kuropatnik
0:5
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
MKS Siechnice
1:8
Rapid Domaniów
LKS Brożec
5:1
FC Pęcz
Korona-Pęcz Szczawin
3:0
Czarni II Minkowice Oławskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nadolice
Pauza
Sokół II Marcinkowice
2:3
MKP Wratislavia Wrocław
Rapid Domaniów
2:0
Burza Bystrzyca Oł.
FC Pęcz
0:1
Korona-Pęcz Szczawin
Czarni II Minkowice Oławskie
4:3
Gromnik Kuropatnik
Orzeł Marszowice
16:0
MKS Siechnice
Błękitni Siedlce
0:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Świteź Wiązów
1:4
LKS Brożec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
Pauza
MKP Wratislavia Wrocław
1:1
Piast Nadolice
Burza Bystrzyca Oł.
0:3
Orzeł Marszowice
LKS Brożec
0:1
Sokół II Marcinkowice
Gromnik Kuropatnik
2:2
FC Pęcz
Korona-Pęcz Szczawin
5:0
Świteź Wiązów
MKS Siechnice
0:4
Błękitni Siedlce
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
4:2
Czarni II Minkowice Oławskie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Marszowice
Pauza
Świteź Wiązów
3:1
Gromnik Kuropatnik
FC Pęcz
2:4
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Sokół II Marcinkowice
5:3
Korona-Pęcz Szczawin
Rapid Domaniów
0:0
MKP Wratislavia Wrocław
MKS Siechnice
0:17
Burza Bystrzyca Oł.
Piast Nadolice
2:1
LKS Brożec
Błękitni Siedlce
3:3
Czarni II Minkowice Oławskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siechnice
Pauza
LKS Brożec
1:2
Rapid Domaniów
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
6:2
Świteź Wiązów
Czarni II Minkowice Oławskie
3:1
FC Pęcz
Burza Bystrzyca Oł.
5:2
Błękitni Siedlce
Gromnik Kuropatnik
1:6
Sokół II Marcinkowice
Korona-Pęcz Szczawin
1:3
Piast Nadolice
MKP Wratislavia Wrocław
1:2
Orzeł Marszowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
Pauza
MKP Wratislavia Wrocław
2:4
MKS Siechnice
LKS Brożec
0:2
Orzeł Marszowice
Gromnik Kuropatnik
0:1
Piast Nadolice
Korona-Pęcz Szczawin
3:0
Rapid Domaniów
Błękitni Siedlce
3:0*
FC Pęcz
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:3
Sokół II Marcinkowice
Czarni II Minkowice Oławskie
0:1
Świteź Wiązów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siechnice
2:2
LKS Brożec
Piast Nadolice
4:0
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Orzeł Marszowice
6:0
Korona-Pęcz Szczawin
Burza Bystrzyca Oł.
0:3
MKP Wratislavia Wrocław
Sokół II Marcinkowice
2:0
Czarni II Minkowice Oławskie
Rapid Domaniów
2:0
Gromnik Kuropatnik
Świteź Wiązów
3:0*
FC Pęcz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wratislavia Wrocław
Pauza
Gromnik Kuropatnik
0:7
Orzeł Marszowice
FC Pęcz
0:3*
Sokół II Marcinkowice
Korona-Pęcz Szczawin
3:4
MKS Siechnice
Burza Bystrzyca Oł.
1:0
LKS Brożec
Czarni II Minkowice Oławskie
3:2
Piast Nadolice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:2
Rapid Domaniów
Błękitni Siedlce
1:0
Świteź Wiązów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
Pauza
MKS Siechnice
7:1
Gromnik Kuropatnik
MKP Wratislavia Wrocław
2:2
Błękitni Siedlce
Rapid Domaniów
1:1
Czarni II Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oł.
2:1
Korona-Pęcz Szczawin
Orzeł Marszowice
6:0
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Piast Nadolice
3:0*
FC Pęcz
Sokół II Marcinkowice
5:2
Świteź Wiązów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona-Pęcz Szczawin
Pauza
Świteź Wiązów
2:3
Piast Nadolice
LKS Brożec
0:5
MKP Wratislavia Wrocław
Gromnik Kuropatnik
0:4
Burza Bystrzyca Oł.
Błękitni Siedlce
0:1
Sokół II Marcinkowice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
1:3
MKS Siechnice
FC Pęcz
0:3*
Rapid Domaniów
Czarni II Minkowice Oławskie
0:6
Orzeł Marszowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gromnik Kuropatnik
Pauza
Piast Nadolice
1:2
Sokół II Marcinkowice
MKS Siechnice
6:0
Czarni II Minkowice Oławskie
Rapid Domaniów
3:1
Świteź Wiązów
Burza Bystrzyca Oł.
2:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
LKS Brożec
1:0
Błękitni Siedlce
Orzeł Marszowice
3:0*
FC Pęcz
MKP Wratislavia Wrocław
4:0
Korona-Pęcz Szczawin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Pauza
Świteź Wiązów
1:3
Orzeł Marszowice
Korona-Pęcz Szczawin
1:2
LKS Brożec
Czarni II Minkowice Oławskie
1:4
Burza Bystrzyca Oł.
Gromnik Kuropatnik
0:4
MKP Wratislavia Wrocław
Błękitni Siedlce
1:1
Piast Nadolice
FC Pęcz
0:3*
MKS Siechnice
Sokół II Marcinkowice
2:0
Rapid Domaniów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni II Minkowice Oławskie
Pauza
Orzeł Marszowice
4:1
Sokół II Marcinkowice
MKS Siechnice
2:3
Świteź Wiązów
Rapid Domaniów
1:2
Piast Nadolice
MKP Wratislavia Wrocław
7:1
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
LKS Brożec
6:0
Gromnik Kuropatnik
Korona-Pęcz Szczawin
6:2
Błękitni Siedlce
Burza Bystrzyca Oł.
3:0*
FC Pęcz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Pęcz
Pauza
Czarni II Minkowice Oławskie
1:9
MKP Wratislavia Wrocław
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
4:2
LKS Brożec
Gromnik Kuropatnik
1:3
Korona-Pęcz Szczawin
Piast Nadolice
0:4
Orzeł Marszowice
Błękitni Siedlce
2:0
Rapid Domaniów
Sokół II Marcinkowice
3:6
MKS Siechnice
Świteź Wiązów
2:7
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Świteź Wiązów
Pauza
MKS Siechnice
1:1
Piast Nadolice
Orzeł Marszowice
1:3
Rapid Domaniów
Burza Bystrzyca Oł.
3:2
Sokół II Marcinkowice
LKS Brożec
11:2
Czarni II Minkowice Oławskie
Gromnik Kuropatnik
3:3
Błękitni Siedlce
Korona-Pęcz Szczawin
4:2
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
MKP Wratislavia Wrocław
3:0*
FC Pęcz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół II Marcinkowice
Pauza
Rapid Domaniów
0:1
MKS Siechnice
Czarni II Minkowice Oławskie
1:2
Korona-Pęcz Szczawin
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
5:1
Gromnik Kuropatnik
Piast Nadolice
3:3
Burza Bystrzyca Oł.
Świteź Wiązów
2:6
MKP Wratislavia Wrocław
FC Pęcz
0:3*
LKS Brożec
Błękitni Siedlce
0:4
Orzeł Marszowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Nadolice
Pauza
MKS Siechnice
1:4
Orzeł Marszowice
Gromnik Kuropatnik
5:5
Czarni II Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oł.
1:1
Rapid Domaniów
MKP Wratislavia Wrocław
9:1
Sokół II Marcinkowice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
3:7
Błękitni Siedlce
LKS Brożec
2:1
Świteź Wiązów
Korona-Pęcz Szczawin
3:0*
FC Pęcz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Rapid Domaniów
Pauza
Świteź Wiązów
4:0
Korona-Pęcz Szczawin
Sokół II Marcinkowice
3:3
LKS Brożec
Czarni II Minkowice Oławskie
2:10
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
Piast Nadolice
1:3
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Marszowice
5:6
Burza Bystrzyca Oł.
Błękitni Siedlce
4:0
MKS Siechnice
FC Pęcz
0:3*
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Marszowice
Pauza
LKS Brożec
- : -
Piast Nadolice
Gromnik Kuropatnik
- : -
Świteź Wiązów
Korona-Pęcz Szczawin
- : -
Sokół II Marcinkowice
Burza Bystrzyca Oł.
- : -
MKS Siechnice
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
- : -
FC Pęcz
MKP Wratislavia Wrocław
- : -
Rapid Domaniów
Czarni II Minkowice Oławskie
- : -
Błękitni Siedlce
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Siechnice
Pauza
Rapid Domaniów
- : -
LKS Brożec
Piast Nadolice
- : -
Korona-Pęcz Szczawin
Orzeł Marszowice
- : -
MKP Wratislavia Wrocław
Błękitni Siedlce
- : -
Burza Bystrzyca Oł.
Świteź Wiązów
- : -
Foto-Higiena II Błyskawica Gać
FC Pęcz
- : -
Czarni II Minkowice Oławskie
Sokół II Marcinkowice
- : -
Gromnik Kuropatnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?